V NIEDZIELA ZWYKŁA ROK A (05.02.2023r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

  1. Jutro liturgiczne wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy-męczenników wietnamskich, a na godz. 2000 zapraszamy na „Nieustający Różaniec”.

W tym tygodniu w dolnej części parkingu przy Kościele ustawiony zostanie kontener na makulaturę. Dochód ze zbiórki przeznaczony jest na budowę studni w Afryce.

2. W piątek wspomnienie św. Scholastyki. O godz. 1600 zapraszamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu, czas na prywatną modlitwę w ciszy, lektura dzienniczka św. S. Faustyny i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

3. W sobotę wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, Światowy Dzień Chorego.

Msze św. o godz. 900 i o godz. 1700.

Zapraszamy chorych na godz. 800, aby mogli skorzystać z sakramentu pokuty, następnie Msza św. obrzędem sakramentu namszczenia chorych i modlitwą przed Najświętszym Sakramentem.

Po południu na godz. 1630 zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Pocieszenia. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do skrzynki przed kaplicą Matki Bożej Pocieszenia, albo drogą mailową. Adres zamieszczony jest na stronie naszej parafii.

4. W przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 900 prosimy Różę bł. Jerzego Matulewicza. Już dzisiaj módlmy się o dobre przeżycie renowacji misji, które planujemy od niedzieli 19 lutego do Środy Popielcowej.

Informujemy też wszystkich planujących sakrament małżeństwa, że w I sobotę Wielkiego Postu rozpocznie się po Mszy św. Kurs przedmałżeński w naszej parafii.

5. Pragniemy też podziękować panu Józefowi Buk, Zdzisławowi Jęk, Janowi Kątek, Kazimierzowi Rejman, Marcinowi Welc, Andrzejowi Kramarz za pracę przy rozebraniu szopki i dekoracji świątecznych w Kościele. Niech Dobry Bóg wynagrodzi trud pracy.

6. Pan Sołtys informuje, że od 6. 02 do 10. 02 (od poniedziałku do piątku), oraz od 13. 02 do 17. 02 – w godz. rano od 800do 1200 i po południu od 1400 do 1800 w Domu Kultury (wejście od strony biblioteki) wydawane będą nakazy płatnicze podatku na rok 2023.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej Niedzieli Gościa Niedzielnego.

Życzymy wszystkim pięknej niedzieli i szczęśliwego tygodnia z Bożym Błogosławieństwem i opieką Matki Bożej Pocieszenia.

Liturgiczna Służba Ołtarza
Schola
Ruch Apostolstwa Młodzieży
Domowy Kościół
Różaniec nieustający
Wspólnota AA
Facebook