OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.09.2022r. XXIV Niedziela Zwykła C

1.Jutro o godz. 2000 zapraszamy na „Nieustający Różaniec”.

2. W środę 14 września święto Podwyższenia Krzyża świętego. Msze św. rano o godz. 900. Po południu zapraszamy o godz. 1730  na modlitwę przy Krzyżu Misyjnym naszej parafii, a o godz. 1800 Msza święta z kandydatami do s. Bierzmowania z klas VI i po Mszy św. spotkanie formacyjne.

         W czwartek zapraszamy na Mszę św. młodzież klas VII i VIII i ich Rodziców, oraz na spotkanie formacyjne po Mszy św.

3. W piątek o godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu i czas na prywatną modlitwę w ciszy. O 1730 lektura dzienniczka św. S. Faustyny i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Po Mszy św. spotkanie z Rodzicami dzieci klas III przygotowującymi się do I-wszej Komunii św.

4. W sobotę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Pocieszenia o godz. 1730.

W niedzielę przed Mszą św. o godz. 900 prosimy o modlitwę różę św. Pawła w intencji powołań kapłańskich, w intencji naszych rodzin i Ojczyzny. Na Mszy św. o godz. 1030 będzie uroczyste poświęcenie tornistrów dzieci klas I naszej szkoły.

5. Jeszcze dzisiaj można się zapisywać na  październikową 10-dniową, autokarową, pielgrzymkę do Włoch. Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę planowaną na 24 września, do Komborni, Korczyny, Dukli, Miejsca Piastowego i Strachociny.

6. Za tydzień zbiórka do puszek na cele remontowe, osoby składające ofiary drogą elektroniczną prosimy o wpłaty przelewem.

7. Jutro w naszej parafii będą odbierane elektrośmieci. Proszę do południa składać je w dolnej części parkingu, tam gdzie ostatnio stał kontener na makulaturę.

8. Pan Sołtys informuje, że III rata podatku i opłaty za wywóz odpadów komunalnych zbierane będą od 12 do 15 września (od poniedziałku do czwartku) między godz. 1400 a 1800 w Domu Kultury i zaprasza mieszkańców 16 września (piątek) o godz.1830 na zebranie wiejskie.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli” „Małego Gościa” i „Gościa Niedzielnego”. Do „Niedzieli” dołączony jest nowy numer „Bliżej życia z wiarą”.

Wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy pięknej niedzieli i wielu Bożych darów na nowy tydzień życia i pracy.

Liturgiczna Służba Ołtarza
Schola
Ruch Apostolstwa Młodzieży
Domowy Kościół
Różaniec nieustający
Wspólnota AA
Facebook