OGŁOSZENIA PARAFIALNE (3.07.2021r.) XIV Niedziela Zwykła C

1.Trwają wakacje. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz na pogłębienie naszej wiary. Niech na wakacyjnych szlakach nie zabraknie świątyń, gdzie zawsze, a szczególnie w każdą niedzielę i święta, czeka na nas Chrystus w Eucharystii. Jeszcze raz prosimy o odpowiedni strój, właściwy do sakralnego czasu i miejsca.

MSZE ŚW. W CZASIE WAKACJI OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O GODZ. 700.

Kancelaria czynna po Mszy św. porannej, w sprawach ważnych można umówić się telefonicznie. W tym tygodniu dyżur pełni ks. Proboszcz.

2. W poniedziałek o godz. 2000 zapraszamy na nieustający różaniec.

3. W środę Liturgiczne wspomnienie bł. Teresy Leduchowskiej, a w piątek św. Jana z Dukli.

W środę (6 lipca) w godzinach 900 – 1000  gościć będziemy pielgrzymów z grupy św. Urszuli. Prosimy mieszkańców z II rejonu (numery domów 105-204), aby pomogli w zorganizowaniu śniadania dla pielgrzymów w Szkole Podstawowej.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca, pamiętajmy w modlitwie o powołanych i o nowe powołania kapłańskie i misyjne.

5. W sobotę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Pocieszenia o godz. 1730. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do skarbonki przed kaplicą Matki Bożej Pocieszenia albo drogą mailową. Adres zamieszczony jest na stronie naszej parafii.

6. W przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 900 prosimy Różę św. Kingi, o poprowadzenie modlitwy różańcowej w intencji Misji w naszej parafii. W miesiącu lipcu modlimy się szczególnie o ożywienie życia Eucharystycznego w naszej parafii i o uszanowanie świątecznego charakteru Dnia Pańskiego.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.

8. W minionym tygodniu odeszli do Pana z naszej wspólnoty parafialnej śp. Wiesław Fajgier i śp. Jan Nycz. Polećmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie…

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy szczęśliwego tygodnia i udanych wakacji w Bożym błogosławieństwie i przy opiece Matki Bożej Pocieszenia.

Liturgiczna Służba Ołtarza
Schola
Ruch Apostolstwa Młodzieży
Domowy Kościół
Różaniec nieustający
Wspólnota AA
Facebook