OGŁOSZENIA PARAFIALNE (26.06.2022r.) XIII Niedziela Zwykła

1. Rozpoczynamy czas wakacji. Wykorzystajmy ten czas na odnowienie sił fizycznych oraz na pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń, gdzie zawsze, a szczególnie w każdą niedzielę i święta czeka na nas Chrystus w Eucharystii. Przypominamy, że na czas liturgii przychodzimy w stroju odpowiednim do sakralnego wymiaru czasu i miejsca.

2. W poniedziałek o godz. 2000 zapraszamy na nieustający różaniec.

3. W środę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 900 i 1800. Składka z Uroczystości na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

4. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Możliwość spowiedzi w tygodniu przed Mszą św., a w piątek od godz. 1700.

5. W piątek o godz. 1700 wystawienie Najświętszego Sakramentu i czas na prywatną modlitwę w ciszy. O 1730 lektura dzienniczka św. S. Faustyny i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

6. W piątek od godz. 830 odwiedzać będziemy chorych w domach.

7. W sobotę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Pocieszenia o godz. 1730 i zmianę tajemnic różańcowych. Mamy prośbę w Róży MB Królowej Polski aby zamienić ze względów zdrowotnych zelatorkę Zofię Buk. Chętną osobę z tej róży prosimy do zakrystii.

Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do skarbonki przed kaplicą Matki Bożej Pocieszenia albo drogą mailową. Adres zamieszczony jest na stronie naszej parafii.

8. W przyszłą niedzielę przed Mszą św. o godz. 900 prosimy Różę św. Magdaleny, o poprowadzenie modlitwy różańcowej w intencji Misji w naszej parafii. W tym tygodniu dotrze do nas folder z zaproszeniem i programem misji św., abyśmy mogli zaplanować czas wypoczynku wakacyjnego i czas na duchowy „odpoczynek misyjny”.

9. W ostatnią niedzielę zbieraliśmy ofiary na cele remontowe w naszej parafii. Za wszystkie ofiary składamy darczyńcom serdeczne Bóg zapłać.

Wdzięczność p. Zdzisławowi Jęk i Dawidowi Świątek, oraz p. Józefowi Guzek i Janowi Haładyj, za prace przy naszym Kościele. Rodzicom i młodzieży klas ósmych oraz ks. Wiktorowi gratulacje i podziękowania dla wszystkich, którzy się przyczynili do pięknie przygotowanej i przeżytej Uroczystości sakramentu Bierzmowania

10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli i Gościa Niedzielnego.

11. Zapraszamy do udziału w 42 Przemyskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Zapisy i szczegółowe informacje u ks. Wiktora. Numer telefonu na internetowej stronie parafii.

6 lipca gościć będziemy pielgrzymów z grupy św. Urszuli w godzinach 900 – 1000. Prosimy mieszkańców z II rejonu (numery domów 106 – 204), aby pomogli w zorganizowaniu śniadania dla pielgrzymów w Szkole Podstawowej.

12. Gratulujemy naszej młodzieżowej drużynie OSP. Nasza młodzież na zawodach strażackich w Zalesiu zajęła 3 miejsce, niewiele brakło im do 2 miejsca.

13. Zapraszamy jutro na godzinę 16.00 ministrantów, scholę i młodzież RAM na ognisko za plebanią połączone z zabawą taneczną i różnymi atrakcjami.

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom pokoju, pięknej niedzieli i szczęśliwego tygodnia z Bożym Błogosławieństwem i opieką Matki Bożej Pocieszenia.

Liturgiczna Służba Ołtarza
Schola
Ruch Apostolstwa Młodzieży
Domowy Kościół
Różaniec nieustający
Wspólnota AA
Facebook