IV NIEDZIELA WIELKANOCNA ROK C (8.05.2022r.)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1.Dziś Niedziela Dobrego Pasterza. W naszej parafii, Rocznica I Komunii św. dzieci klas czwartych. Modlimy się dla nich i ich bliskich o pogłębienie życia eucharystycznego.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe: w niedzielę o godz. 1530, bezpośrednio po nabożeństwie Msza św. popołudniowa. W dni powszednie majówka po Mszy św., a w soboty połączona z Nowenną do Matki Bożej Pocieszenia.

W najbliższy piątek, 13 maja majówka również pod kapliczką Matki Bożej Fatimskiej na „Kolonii” o godz. 1900.

2. Jutro Uroczystość św. Stanisława biskupa, jednego z głównych patronów Polski, a na godz. 2000 zapraszamy na Nieustający Różaniec.

3. W sobotę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Pocieszenia o godz. 1730. W czasie nowenny Litania Loretańska. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań do skrzynki przy kaplicy Matki Bożej lub drogą mailową na stronie internetowej naszej parafii.

4. Za tydzień, przed Mszą św. o godz. 900 prosimy Różę Matki Bożej Wspomożenie Wiernych o poprowadzenie modlitwy różańcowej w intencji Misji w naszej parafii. W maju modlimy się szczególnie w intencji Mam i niewiast, oraz o pogłębienie pobożności maryjnej w naszej parafii. Prosimy też o łaskę pokoju na Ukrainie.

5. Zakończono prace renowacyjne małego pająka z prezbiterium Kościoła św. Jakuba. Wyrażamy wdzięczność Panu Marcinowi Pasierb za wielki wkład pracy i wykonanie w bardzo życzliwych kosztach. Niech Dobry Bóg wynagrodzi i błogosławi.

Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, prosimy o ofiary na prace remontowe w naszym Kościele. Z Bożą pomocą zaczynamy prace w starym budynku gospodarczym, gdzie mamy zaprojektowane toalety parafialne.

6. Jak informowaliśmy tydzień temu, Rodzice 7-letnich bliźniaków Fabiana i Sebastiana z Albigowej, proszą o wsparcie finansowe operacji ich synów, która po latach rehabilitacji daje szanse aby zaczęli chodzić. Koszt operacji to 350 tys. zł. Prosimy o ich życzliwe przyjęcie.

7. Pan Sołtys ogłasza, że II rata podatku gruntowego i opłata za wywóz odpadów komunalnych zbierana będzie 12-tego, 13-tego, oraz 14-tego maja (czwartek, piątek, sobota), oraz 16-tego maja (poniedziałek) w godz. od 1400 do 1800 w Domu Kultury w Krzemienicy (wejście od strony biblioteki).

8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.

9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Bartłomiej Mikołaj Pelc z Krzemienicy z Katarzyną Marią Dziedzic z Łańcuta zap. II, oraz: Jakub Kamil Bielecki z Krzemienicy i Aneta Anna Mikołajczyk z Dębiny zap. II.

Życzymy wszystkim pięknej niedzieli w Bożym błogosławieństwie i opiece Matki Bożej Pocieszenia.

Liturgiczna Służba Ołtarza
Schola
Ruch Apostolstwa Młodzieży
Domowy Kościół
Różaniec nieustający
Wspólnota AA
Facebook